רואה החשבון שלכם בחיפה ברודצקי שמואל

רואה החשבון שלכם בחיפה ברודצקי שמואל

ברודצקי שמואל רואה חשבון שמח להעניק משירותיו הטובים לכל עצמאי שרוצה להתנהל כחוק ולהרוויח מעיסוקו, מבלי לטרוח בעצמו על הנהלת חשבונות. רואה חשבון בחיפה כמו ברודצקי שמואל מנוסה בתחום השירותים לעצמאים, והוא מציע לכם כל מה שבעל עסק ועצמאי צריך כדי לנהל את העסק שלו ולהקדיש עצמו ללקוחות – ליווי מפתיחת העסק ועד הגשת הדו”חות, ייעוץ והדרכה, ליווי לאורך כל השנה וטיפול בניירת של הנהלת החשבונות.

 מה חשוב לדעת על שירותי רואה חשבון בחיפה?

יש שלל שירותים שתוכלו לקבל ממנו והם חיוניים לעסק שלכם מאוד.

  • טיפול בניירת החשובה – בכל עסק מצטברת ניירת כמו קבלות, חשבוניות וחשבוניות מס, תעודות משלוח ורשימות מצאי, הזמנות עבודה וחשבון עסק. כל אלה חיוניים לשם חישוב ודיווח על התקבולים וההוצאות שלכם ואת כל זה כדאי להשאיר לטיפול רואה חשבון בחיפה.
  • ייעוץ לגבי צעדי ניהול – אם אינכם בטוחים כיצד לנהל היבטים חשבונאיים בעסק ומה לדרוש מהספקים והלקוחות שלכם או איך לרשום פעולות שונות בספרי החשבונות שלכם, רואה החשבון ייעץ לכם בכך כדי לעשות זאת כחוק.
  • הדרכה – אם אתם רוצים לפעול עצמאית במהלך השנה ולהשתמש בשירותי רואה החשבון רק לצורך הדיווח הרבעוני או השנתי, או שאתם רוצים לדעת בדיוק מה אתם צריכים לספק לו כדי שיבצע את עבודתו, רואה החשבון ישמח להדריך אתכם בצורה בסיסית מה לעשות.
  • משא ומתן עם הרשויות – בכל מגע שלכם עם רשויות המס, ביטוח לאומי או כל משרד ממשלתי אחר הנוגע לכספים וחוק הניחו לשמואל ברודצקי, בעל המקצוע שמלווה אתכם לעשות זאת. זה יהיה נכון ומדויק יותר ויניב לכם תוצאות טובות יותר במשא ומתן עם המדינה.

יתרונות של עבודה עם רואה חשבון

כאשר אתם מרוכזים בעבודה שלכם עם הלקוחות אתם מזניחים לעתים את הטיפול בניירת וזה לא טוב. עדיף למצוא רואה חשבון מצוין כדי לטפל בכך ולפטור אתכם מכל כאב הראש הכרוך באיסוף ניירת ובדיווח לרשויות. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מצייתים לחוק בכל הקשור לניהול ספרי חשבונות וכך תוכלו להתרכז בעיקר שהוא העבודה שלכם, שבגללה פתחתם את העסק שלכם.

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...