פתיחת עסק בישראל – שאלות נפוצות במיוחד

פתיחת עסק בישראל – שאלות נפוצות במיוחד

פתיחת עסק בישראל היא תהליך אשר יכול להשפיע, בצורה משמעותית, על הצלחת העסק שלך. פתיחה נכונה של עסק תוביל לניהול אפקטיבי וצמיחה מהירה בעוד, פתיחה לא מסודרת יכולה לפגוע בעסק שלך ולגרום לסכסוכים בינך לבין רשויות המס השונות. פתיחת עסק היא מסובכת וליווי של משרד רואה חשבון מקצועי ומנוסה יוכל להראות לך את הדרך, להסביר לך את השלבים ולוודא שכל הפוטנציאל של העסק שלך מנוצל. ריכזנו עבורך מספר שאלות נפוצות אשר יעזרו לך להבין מעט טוב יותר את תהליך פתיחת עסק בישראל.

האם משרד רואה חשבון מסייע גם בכתיבת תכנית עסקית?

הודות להבנה העסקית ולניסיון של משרד רואה חשבון מקצועי, ליווי שלו בפיתוח התכנית העסקית יכול לשדרג אותה בצורה משמעותית. כתיבת תכנית עסקית מציאותית ונכונה תעזור לך בניהול, פיתוח והצגת העסק שלך ואף בהשגת הלוואות לעסקים. יש לבדוק האם משרד רואה החשבון שבו בחרת מציע סיוע בכתיבת תכנית עסקים והאם יש לו ניסיון בכך.

לאילו רשויות יש להודיע בעת פתיחת עסק?

לקראת פתיחת עסק יש ליידע את כל הרשויות ולפתוח בכל אחת מהן תיק. הרשויות להן יש להודיע על פתיחת עסק:

  • מע”מ – התיק נפתח באופן מיידי עם הגשת הטפסים.
  • מס הכנסה – התיק נפתח, בדרך כלל, ביום לאחר הגשת הטפסים.
  • ביטוח לאומי – התיק נפתח באופן מיידי אם פועלים ישירות מול הפקידות.

כיצד מחושב תשלום של שוטף+?

למרבה הצער, תשלומי השוטף פלוס הם נפוצים בארץ אך עסקים וספקים רבים אינם מבינים לחלוטין כיצד מחושב מועד התשלום. השוטף הוא סוף החודש בו הונפקה החשבונית, מועד התשלום הוא מספר הימים שלאחר הפלוס מהשוטף. לדוגמה, מועד התשלום של שוטף +60 לו הונפקה חשבונית ב-15.06 יהיה ב – 30.08 (השוטף – 30.06 פלוס שישים ימים).

האם יש לדווח כאשר לעסק אין הכנסות

התשובה היא לחלוטין כן. חובת הדיווח חלה על כל עסק ואפילו עסקים אשר אינם מכניסים כבר מספר חודשים חייבים לדווח על הכנסה אפס. חוסר דיווח יכול לגרור לקנסות.

משרד רואה חשבון ברודצקי שמואל

רוצה לפתוח עסק משלך? למשרדי רואי חשבון בחיפה ברודצקי שמואל יש את הניסיון, אנשי המקצוע והרצון לעזור לך לפתוח עסק שיחזיק וישגשג. בעזרת ליווי מלא ושירות אישי אנחנו נוודא שכל הזכויות שלך מנוצלות ושאין שום סכנות המחכות לעסק שלך מעבר לפינה. עכשיו זה הזמן שלך ליצור אתנו קשר טלפוני או למלא את הטופס באתר, לספר לנו על העסק שברצונך לפתוח ולשמוע איך אנחנו יכולים לעזור לך.

 

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...