פתיחת תיק עוסק פטור במס הכנסה

פתיחת תיק עוסק פטור במס הכנסה

כדי להתחיל את הקריירה שלכם כעצמאים בצורה נכונה, השתמשו בשירותי משרד רואה החשבון שמואל ברודצקי גם לצורך פתיחת תיק עוסק פטור, עוד לפני שמצטברת לכם ניירת של הנהלת חשבונות. רואה החשבון ברודצקי מתמחה בעבודה עם עצמאים שאינם יודעים לנהל את החשבונות שלהם ולכן הוא מעניק להם ליווי צמוד מהרגע הראשון, ייעוץ והדרכה כיצד לנהל את העסק שלהם ועד לרגעים שבהם יש לנהל משא ומתן עם הרשויות. היעזרו בשירותיו גם כדי להגיש את הדיווחים שלכם ברשויות ופנו את עצמכם לבניית העסק עצמו.

מהי פתיחת תיק עוסק פטור?

מדינת ישראל מכירה בשתי צורות רישום עוסק עצמאי, אחת מהן היא עוסק מורשה והשנייה היא עוסק פטור. עוסק מורשה הוא מי שמשלם מס ערך מוסף ועוסק פטור הו אמי שאינו חייב לשלם מס ערך מוסף ורק מכך הוא פטור. בכל שאר התשלומים והדיווחים וניהול החשבונות והספרים הוא מחויב בדיוק כמו כל העצמאים.

מי יכול להיחשב כעוסק פטור?

  • כל מי שעיסוקו מוכר ברשימת משלח היד שאינו מחויב בתשלום מע”מ, כמו העוסקים במקצועות חופשיים המחויבים להירשם כעוסקים מורשים גם אם ההכנסות שלהם קטנות.
  • כל מי שתקרת ההכנסות שלו אינה עוברת סכום שנתי מסוים הנקבע על ידי רשויות המס. הסכום נע בין 90 ל-100 אלף והרף נקבע בכל שנה.

למה נדרש עוסק פטור כדי להירשם כעצמאי ולמה להיעזר ברואה חשבון?

עסוק פטור חייב להירשם בשלוש הרשויות החוקיות בישראל כדי להירשם ככזה ולהתחיל לנהל תא החשבונות של העסק שלו – מע”מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. אצל רואה חשבון תוכלו לעשות את כל הרישומים האלה דרכו כאשר הוא מנצל את הקשר הישיר שלו לרשויות המס שנותנות לו הרשאה לתת שירותי פתיחת תיק עוסק פטור בעצמו. כשאתם נעזרים ברואה חשבון מקצועי לצורך כך אתם יכולים להיות בטוחים שההליכים נעשים בצורה מסודרת עם כל המסמכים הנדרשים, ואתם מקבלים את כל התעודות והמסמכים הנחוצים לכם לצורך ניהול ספרים בזמן ובצורה אחראית וקפדנית. לאחר מכן תוכלו להיעזר בשירותיו לצורך ניהול החשבונות שלכם, איסוף קבלות וחשבוניות לשם הגשת הדיווח השנתי שלכם לרשויות.

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...