הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים

תוכן

  1. הלוואות בערבות המדינה לעסקים
  2. ייעוץ הלוואות לעסקים
  3. אפיקי הלוואות הזמינים עבור עסקים

הלוואות בערבות המדינה לעסקים

ברובם המכריע של המקרים, כדי להניב תשואה כספית מן הפעילות העסקית יש להשקיע משאבים כספיים. משפט זה מתאר את אחת הבעיות הגדולות ביותר של עסקים קטנים ובינוניים כיום. אם ברצונך להקים את העסק שלך ולתפעל אותו, עלייך לגייס את ההון הראשוני אשר יאפשר זאת. קבלת הלוואות לעסקים היא קריטית, במקרים רבים, ליכולת של העסק לגדול. מעבר לכך, עסקים רבים אשר נמצאים במשבר או במצב שבו ההתפתחות שלהם נתקעה יכולים להיעזר בהלוואה כדי לצאת מהבור הכלכלי שאליו נכנסו. מציאת הלוואות לעסקים בזמן פתיחת עסק או אפילו לאחר שהעסק כבר פעיל יכולה להיות קשה לאור תקנות הבנקים. בעזרת ליווי מקצועי ניתן לקבל מידע רב בנוגע להזדמנויות לקבלת הלוואה המתאימה לצרכים ולמצב של העסק שלך.

ייעוץ הלוואות לעסקים

בעלים של עסקים רבים נתקלים בקושי באיתור אחר ההלוואה הנכונה עבורם, לרוב מכיוון שאינם מכירים את כל האפשרויות או יודעים כיצד יש להגיש, בצורה נכונה, בקשה להלוואה. בעזרת שירותי ייעוץ לעסקים מבוססי ידע וניסיון, ניתן להכין בקשה להלוואה הכוללת כתיבת תכנית עסקית אשר תעזור למשקיעים ולמלווים להבין מדוע העסק שלך הוא השקעה טובה. מעבר לסיוע שייעוץ מקצועי נותן לך בעת הכנת הקרקע לקראת בקשת ההלוואה, הוא גם יוכל לסייע לך בתכנון אופי החזרת ההלוואה שלך בצורה מסודרת אשר לא תעיק עלייך ככל שהזמן עובר. לבסוף, שירות של ייעוץ לעסקים יכול לפתוח בפני העסק שלך מקורות נוחים לקבל הלוואות לעסקים שלך.

האם כדאי להיכנס להתחייבות נוספת?

הלוואה יכולה להיות המהלך הנכון עבור העסק שלך כאשר היא נעשית בתנאים הנכונים ותוך יישום של תכנית עסקית אפקטיבית. לעיתים, לקיחת הלוואה היא אינה הצעד הנכון עבור העסק שלך או עבורך. ייעוץ עם גורם מקצועי אשר התנסה בליווי עסקים רבים יוכל לעזור לך להבין כיצד ההלוואה תוכל להשפיע על העסק שלך והאם זה הוא המהלך הנכון ביותר כרגע.

מה עושים כשהבנק כבר לא רלוונטי?

עסקים רבים אשר נמצאים במשבר כלכלי מוצאים את עצמם במצב שבמסגרתו הבנקים השונים אינם מוכנים לספק להם הלוואות נוספות. גורם מקצועי יוכל לעזור לך להגיע לאפיקי הלוואה ייחודיים ואף לתכניות ממשלתיות אשר נועדו כדי לסייע לעסקים הנמצאים במצב של העסק שלך להתגבר ולשגשג.

אפיקי הלוואות הזמינים עבור עסקים

עסקים אשר עומדים בקריטריונים יכולים ליהנות מקבלת הלוואות בתנאים מיוחדים על ידי המדינה ולעיתים ניתן למצוא גם אפשרויות מן השוק הפרטי. בעזרת הכרה של כל התכניות הממשלתיות והגופים הרלוונטיים, גורם מקצועי יוכל לעזור לך להשיג את ההלוואה הנכונה עבור העסק שלך ולנצל אותה בצורה הנכונה והאפקטיבית ביותר. בין התכניות הבולטות המסייעות לעסקים בישראל:

הקרן לתמיכה במפעלים קטנים ובינוניים תחת משרד הכלכלה

קרן זו מציעה לעסקים הלוואות בסכומים גבוהים ובתנאים נוחים. במסגרת הקרן הזו עסקים בעלי מחזור של עשרה מיליון שקלים בשנה, לדוגמה, יכולים לקבל סכום של עד חצי מיליון שקלים. כחלק מן התנאים של הקרן, הריבית השנתית הינה נמוכה מזו המוצעת בבנקים.

עולה (קרן לתמיכה ביזמים עולים חדשים)

התכנית רלוונטית עבור עולים חדשים המעוניינים לפתוח עסק וניתן לקבל בה סכומים של עד למאה אלף דולרים.

קרן ליצואנים

קרן זו מספקת הלוואות בתנאים מועדפים ליצואנים אשר מרבית עבודתם מתמקדת בשווקים זרים. בקרן זו ניתן לקבל הלוואות בשווי של עד למיליון דולרים, תלוי במחזור של העסק.

כל הקרנות אשר ציינו ואפיקים שונים המספקים הלוואת לעסקים מצריכים ממך להגיש מסמכים המציגים את העסק שלך. הגשה לא נכונה של המסמכים או הגשת תכנית עסקית לא מקצועית יכולים להוביל לסירובים במתן ההלוואות לעסק שלך.

ברודצקי שמואל רואה חשבון הינו משרד רואי חשבון ותיק ומנוסה, המתמחה בליווי עסקי ובסיוע לעסקים בבנייה ויישום של תכנית עסקית למען קידום העסק. בעזרת ליווי מקצועי אנחנו יכולים לעזור לך להחזיר את העסק שלך למסלול הנכון. אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולשמוע על מגוון אפשרויות להלוואות לעסקים אשר יכולות להיות רלוונטיות עבור העסק שלך.

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...