פתיחת עסק בישראל

פתיחת עסק

תוכן

  1. פתיחת עסק
  2. בחירת סוג העסק
  3. פתיחת תיק במס הכנסה ומע”מ
  4. ברודצקי שמואל רואה חשבון – להקים את העסק שלך על היסודות הנכונים

פתיחת עסק

פתית עסק היא תהליך הכולל מגוון רחב של החלטות אשר ישפיעו על עתיד העסק שלך בצורה משמעותית. כבר מהשלב הראשון של בחירת סוג העסק אשר ייפתח יתחוור לך כי לכל החלטה ישנן השלכות חוקיות ופרקטיות ובכדי לבצע את החלטות הנכונות יש להחזיק בידע נרחב בנושא מס ודרך העבודה של הרשויות השונות בארץ.

מסיבה זו, מומלץ מאוד להיעזר בליווי של רואה חשבון מקצועי ומנוסה כבר בשלבים הראשוניים של פתיחת העסק. סיוע זה יבטיח כי לא ייעשו על ידך טעויות אשר ייפגעו בפעילות העסק שלך בעתיד ויעזור לך להקים את תשתיות העסק שלך בצורה הנכונה ביותר עבורך. במאמר זה נפרט מגוון פעולות שיש לבצע לקראת ובמהלך פתיחת העסק.

בחירת סוג העסק

אנשים רבים אינם מודעים להבדלים בין פתיחת חברה, עוסק מורשה או עוסק פטור. בחירת סוג העסק צריכה להיעשות תוך התחשבות מלאה ברווחיים המצופים מהעסק, דרך העבודה המתוכננת ושיתופי הפעולה שברצונך לקיים. לדוגמה, בעוד לעוסק פטור יש היתרים והקלות מבחינת מס, יש לו גם מגבלת רווחים. בכדי להבטיח כי סוג התיק אשר ייפתח לעסק שלך יהיה הנכון מכל הבחינות עלייך לסקור את הפעילות העתידית שלו ולהתאים בין הציפיות שלך להיבטים הייחודיים ולהשלכות של כל בחירה. ייעוץ של רואה חשבון מקצועי יוכל להכווין אותך לבחירה הנכונה בעזרת ניסיון של שנים והיכרות עם כל החוקים, התקנות, ההקלות והדרישות של הרשויות השונות.

פתיחת תיק בכל רשויות המס בחינם

התקשרו:

 

פתיחת תיק במס הכנסה ומע”מ

מיד עם תחילת פעילות העסק יש לפתוח תיקים בכל הרשויות הרלוונטיות ולהתחיל לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות שלך. לכל רשות יש את הדרישות שלה לעת פתיחת התיק אך כמעט כולן מתחילות במילוי של טפסים מקצועיים. מילוי לא נכון של הטפסים יכול להוביל לעיכובים משמעותיים בפתיחת העסק כמו שהוא יכול לשים אותך בעמדה בעייתית מול הרשויות השונות. שירותיו של רואה חשבון מקצועי כוללים מילוי והגשה של כל הטפסים הרלוונטיים ולעיתים קרובות הם מזרזים את תהליך פתיחת העסק. מעבר לכך, עסקים אשר מעוניינים להעסיק עובדים בעתיד צריכים לפתוח תיק ניכויים במקביל לתיקים במס הכנסה ומע”מ, רישום תיק הניכויים מתבצע במוסד לביטוח לאומי.

ברודצקי שמואל רואה חשבון – להקים את העסק שלך על היסודות הנכונים

פתיחת עסק יכולה להיות מאתגרת עבור אנשים רבים, אולם בעזרת יחס אישי והבנה מלאה של הציפיות שלך מן העסק, אנחנו נוכל לעזור לך להקים את העסק בצורה הנכונה אשר תאפשר פיתוח עתידי. משרד ראיית החשבון של שמואל ברודצקי מנוסה בליווי של צעדיהם הראשונים של עסקים מכל סוג ועכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר ולבנות את העסק שלך על יסודות איתנים.

 

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 3.50 из 5)
Loading...