ייעוץ מס

ייעוץ מס

תוכן

  1. ייעוץ מס
  2. ממי מומלץ לקבל ייעוץ מס
  3. ממי מומלץ לקבל ייעוץ מס
  4. למי יש צורך בייעוץ מס
  5. מתי יש ליצור קשר עם יועץ מס

ייעוץ מס

כל אדם או גוף אשר מניב רווחים חייב בתשלומי מס לגופים השונים במדינה. אי סדרים בספרים שלך או בתשלומי המס יכולים לגרור סנקציות, קנסות כספיים ומגוון פעולות משפטיות. היכרות עם דרישות המס השונות לא רק תבטיח שהעסק שלך משלם את כל המס הקבוע לו בחוק אלא תעזור לך להשתמש בחוקי המס השונים לקידום המטרות שלך.

ישנם חוקי מס רבים אשר רלוונטיים לעסקים ולגובה הכנסות שונות וגורם מקצועי אשר מכיר את כל התקנות יוכל לעזור לך להסדיר את הספרים וההכנסות שלך בצורה הנכונה ביותר. ישנם מגוון של גורמים מקצועיים אשר מציעים ליווי וייעוץ מס לעסק שלך ומומלץ לעבוד עם הגורם שבחרת בצורה שוטפת.

כיצד יש לבחור את הגורם אשר יספק לך ייעוץ מס

הדבר הראשון והחשוב ביותר בעת בחירת גורם אשר יספק לך ייעוץ מס הוא ניסיון, גורם מנוסה יוכל לעזור לך להימנע ממגוון רחב של טעויות ומהקנסות שהן מביאות. מעבר לניסיון, חשוב מאוד לעבוד עם גורם מקצועי בעל ידע נרחב בהקלות ודרישות המס של עסקים הדומים לעסק שלך. בחירת בגורם המקצועי הנכון עבור העסק שלך יכולה לחסוך לך תשלומי מס מיותרים ותאפשר לך לקדם את העסק שלך ולפתח אותו בצורה נכונה ביותר עבור הציפיות וההיבטים הספציפיים שלו. משרד רואה חשבון מספק ייעוץ מס לצד שירותים רבים נוספים אך ניתן לקבל ייעוץ בנושא מס גם מיועצי מס ואף מעורכי דין.

ממי מומלץ לקבל ייעוץ מס

מכיוון ורובם המוחלט של העסקים צריכים ליווי של רואה חשבון בעת הגשת הדו”חות, מומלץ לקבל גם את ייעוץ המס מאותו משרד. עבודה עם גורם מקצועי יחיד תוודא שאין כפילויות או סתירות בדו”חות המוגשים בשם העסק שלך ושהמס המשולם הוא הנמוך ביותר על פי דרישת החוק. יועצי מס הינם גורמים מקצועיים המוסמכים לספק ליווי בנוגע למיסוי עצמאים, אך לא חברות. עורכי דין המתמחים במס יוכלו לספק לך ליווי אך, במרבית המקרים, הם לא יוכלו לספק לך ליווי בהנהלת החשבונות של העסק שלך. באופן כללי, מומלץ מאוד להסדיר את התכניות העסקיות שלך עם רואה החשבון שלך ולקבל ממנו את ייעוץ המס בכל סוגי העסק, כולל חברה.

למי יש צורך בייעוץ מס

מכיוון וכל אדם פרטי, עסק וארגון מחויבים בתשלומי מיסים, לכל אחד יש צורך בליווי מקצועי ובהסדרת חובות המס. עסקים אשר אינם מקבלים ייעוץ מס מוצאים את עצמם, פעמים רבות, בהתעסקויות משפטיות רבות עם גופי המס ובסופו של דבר משלמים סכומים הגבוהים בהרבה ממה שהיו משלמים אם היו נעזרים בייעוץ מס מקצועי. נושא המס הוא מסובך ובחינה חובבנית שלו תשים אותך על הרדאר של גופי המס השונים וזהו מקום שבו אף אדם או עסק לא רוצה להיות. שגיאות בתשלומי המס מובילות לקנסות שהעלות שלהם היא גבוהה בהרבה מהעלות של ייעוץ מס מקצועי.

מתי יש ליצור קשר עם יועץ מס

כל עסק וגוף אשר נפתח חייב בתשלומי מס ודיווח הכנסות כבר מיומו הראשון ולכן מומלץ מאוד לקבל ייעוץ מס וליווי מגורם מקצועי כבר מימיו הראשונים של העסק. רואה חשבון אשר ילווה את פתיחת העסק שלך יוכל להסביר לך בפירוט על חובות המס של כל עסק בארץ והוא יעזור לך לעשות את החלטות המס הנכונות. בניית אסטרטגיית תשלומי מס לצד התכנית העסקית תאפשר לך להתאים את הציפיות שלך מהתפתחות העסק לחובות אשר יחולו עליו בכל שלב.

ברודצקי שמואל רואה חשבון שעושה לך סדר במספרים

משרד רואה חשבון ברודצקי שמואל מסייע לעסקים מכל סוג בהסדרת הספרים ובהכנת אסטרטגיות תשלום המס הנכונות ביותר. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולקבל ליווי אישי ומקצועי בכל תחומי המס.

 

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...