חברה בע”מ

חברה בע"מ

תוכן

  1. חברה בע”מ
  2. מה הם חובות בעלי המניות בחברה בע”מ
  3. רישום חברה בערבון מוגבל ברשם החברות
  4. רישום במס הכנסה, מע”מ והמוסד לביטוח לאומי
  5. המס אותו חייבת חברה בערבון מוגבל לשלם

חברה בע”מ

חברה בע”מ היא גוף עצמאי לחלוטין בכל הקשור לחובות ובזכויות שלו, בנפרד מהבעלים, המקימים ומבעלי המניות. בעוד החוק מאפשר לכל אדם להקים חברה בע”מ, חשוב מאוד להבין את ההשלכות ואת החובות של חברה בע”מ לפני קבלת ההחלטה. תהליך הקמת חברה בעירבון מוגבל מתחיל ברשם החברות וליווי מקצועי יעזור לך לוודא שהקמת את החברה שלך בצורה הנכונה וענית על כל הדרישות שהחוק מציב. הפעילות של חברה בע”מ חייבת להיות חוקית ומקצועות אשר מחויבים בכללי אתיקה השונים ממרבית השירותים המוצעים (כגון רואי חשבון או עורכי דין) אינם רשאים לפעול במסגרת של חברה בערבון מוגבל. חישוב תשלומי המס של חברה בערבון מוגבל הם שונים משל עוסק מורשה או פטור ויש להכיר אותם ולנהל את תיקי החברה בצורה הנכונה כבר מימייה הראשונים.

מה הם חובות בעלי המניות בחברה בע”מ

העובדה שהחברה מוגדרת כחברה בערבון מוגבל פוטרת את בעלי המניות והמקימים מאחריות כלכלית ומשפטית על פעילות החברה. למעשה, האחריות של כל בעל מניות מוגבלת לשווי של המניות שלו או שלה בחברה. כמובן שהחברה מחויבת בהגשת הדו”חות הכספיים בזמן ולגופים הנכונים כולל מס הכנסה. הרווחים של החברה אינם מיוחסים לבעליה ובעת הוצאת כספים בצורת דיבידנדים או משכורות יש לשלם מס נוסף על פי הסכומים הקבועים בחוק.

פתיחת תיק בכל רשויות המס בחינם

התקשרו:

 

רישום חברה בערבון מוגבל ברשם החברות

הגשת הטפסים הרלוונטיים לרשם החברות מומלץ לבצע בצורה מלאה ומקצועית אצל עורך דין, הגשה חלקית של הטפסים יכולה להאט את פתיחת החברה ולהצריך השקעה נוספת של משאבים. באופן כללי, בכדי לפתוח חברה בערבון מוגבל יש להגיש שלושה מסמכים:

  • בקשה לרישום חברה בערבון מוגבל, בקשה זו צריכה לכלול פרטים כללים וספציפיים על החברה הכוללים את שם החברה, תחום הפעילות, שמות בעלי המניות והחזקה שלהם בחברה, אחריות בעלי המניות וכדומה. הגשת הטופס מלווה בתשלום אגרה בגובה של מעל לאלפיים שקלים (בין אלפיים מאתיים לאלפיים חמש מאות שקלים).
  • תקנון מלא ומפורט של החברה, התקנון צריך להיות מנוסח בצורה הנכונה ולפרט את היחסים בין החברה לבעלי המניות ובין בעלי המניות השונים. התקנון מחייב את כל בעלי המניות של החברה כיום ובעתיד והוא צריך לכלול את מטרות החברה, הון החברה והאחריות של בעלי המניות.
  • הצהרת דירקטורים מפורטת ומלאה המנוסחת בצורה רהוטה ועונה על כל הדרישות.

שירותי פתיחת חברה כוללים את ההכנה וההגשה של הטפסים הנ”ל ופעולות נוספות כאשר מומלץ מאוד להיעזר בעורך דין על מנת להסדיר את הבסיס החוקי של החברה באופן המייצג את ההסכמים בין השותפים וחזון החברה.

רישום במס הכנסה, מע”מ והמוסד לביטוח לאומי

לאחר קבלת האישור מרשם החברות ופתיחת חשבון בנק יש לפתוח תיקים בכל הגופים הממשלתיים הרלוונטיים. פתיחת התיקים צריכה להתבצע במס הכנסה, מע”מ ובמוסד לביטוח לאומי אם החברה צפויה להעסיק עובדים, לקבל שירותים מבעלי מקצוע ולבצע מגוון תשלומים כגון שכר דירה (כמעט וכל חברה בערבון מוגבל חייבת לפתוח תיק במוסד לביטוח לאומי). סיוע של גורם מקצועי יעזור לך לוודא כי פתחת את כל התיקים שהחוק דורש ממך וכי הפתיחה של כל תיק נעשתה בצורה נכונה.

המס אותו חייבת חברה בערבון מוגבל לשלם

המס אותו חייבת כל חברה בערבון מוגבל קבוע בחוק החברות והוא אחיד לכל גובה הכנסה. רווחים של חברה בערבון מוגבל אינם חייבים בדמי ביטוח לאומי, דמי בריאות וכדומה. בעזרת ייעוץ של גורם מקצועי ניתן לחשב ולצפות את גובה תשלומי המס של החברה שלך.

ברודצקי שמואל רואה חשבון שעוזר לך להתפתח

משרד ראיית החשבון ברודצקי שמואל הינו משרד מקצועי ומנוסה אשר מתאים את שירותיו לצרכים שלך ושל העסק שלך. בעזרת ידע מקצועי נרחב ושירות אישי אנחנו נעזור לך להקים ולנהל את החברה שלך בצורה הנכונה ביותר. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, לשאול את כל השאלות ולעשות את ההחלטות הנכונות ביותר לעתיד שלך ושל החברה שלך.

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...