רואה חשבון בקריות

רואה חשבון בקריות שמואל ברודצקי

יש בעלי עסקים שידועים היטב שללא שירותיו הטובים של רואה חשבון בקריות יתקשו לנהל את העסק ולהביא אותו לצמיחה ולתוצאות עסקיות טובות. שמואל ברודצקי רואה חשבון הוא איש המקצוע שיכול להבטיח לכם ליווי חשבונאי לעסק שלכם, לנהל עבורכם משא ומתן עם הרשויות בכל עניין רשמי, להדריך אתכם כיצד להתנהל נכון עם ספקים ולקוחות ולנהל לכם את החשבונות באופן שוטף. אם יש לכם עובדים ואתם זקוקים לחשבות שכר או לביקורת כספים ופיקוח המשרד של ברודצקי ישמח לעשות זאת למענכם.

שירותים שתקבלו ממשרדו של רואה חשבון בקריות

כל בעל עסק יודע שאין ברירה ומישהו חייב לעשות את עבודת הניירת שמחייבת לדווח למדינה דרך רשויות המס. מכיוון שרוב העצמאים מעדיפים לעסוק במקצוע שלהם ולטפל בלקוחות מישהו חייב לעסוק בהנהלת החשבונות אלה השירותים שתשמחו לקבל מאת רואה חשבון בקריות:

  • הנהלת חשבונות – הבסיס של הנהלת חשבונות היא רישום תקבולים והוצאות בספרי החשבונות על סמך קבלות וחשבוניות שמתקבלות ונאספות בעסק. כבעלי עסקים אתם חייבים לשמור ניירת זאת ולהעביר אותה אחר כך למנהלי החשבונות שלכם ולרואה החשבון שלכם.
  • בקרה ופיקוח על הכספים והדוחות – רואה חשבון מוסמך יכול לעשות את הבקרה והפיקוח על הדוחות הכספיים במיוחד כאשר החברה עומדת להימכר או שיש לבקר אותה למטרות ניהול תקין.
  • חשבות שכר – אם אתם מעסיקים עובדים יש לחשב שכר ולהעביר את התשלומים שמגיעים להם כתשלומי פנסיה וביטוח לאומי ויש לנהל אותם ממוקד אחד.
  • הדרכת בעל העסק – כדי לדעת איך להתנהל עם לקוחות ועם ספקים רואה חשבון שמואל ברודצקי ישמח להסביר לכם וללוות אתכם בהדרכה, כדי להבין מה נחוץ לכם מבחינת ניירת חשבונאית.
  • ליווי ומשא ומתן עם הרשויות – כל משא ומתן עם הרשויות, הגשת דוחות והצהרות הון וכל הבירוקרטיה שכל עצמאי חייב לנהל עם רשויות המס וביטוח לאומי, דורש טיפול של איש מקצוע שהוא רואה חשבון בקריות.

טיפול בספרי חשבונות על ידי רואה חשבון

כשאתם מנהלים עסק פנו לעצמכם את הזמן החשוב והחיוני כדי להגדיל את הכנסות העסק וכדי לשחרר את עצמכם מכל הבירוקרטיה. רואה החשבון שבקריות ישמח לעזור לכם בכך.

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...