משרד רואה חשבון בחיפה

משרדי רואי חשבון בחיפה שמואל ברודצקי

כדי לעבוד בעסק שלכם בראש שקט הניחו את ענייני הנהלת החשבונות שלכם לאיש מקצוע שיוכל לעשות זאת למענכם. משרדי רואי חשבון בחיפה ישמח להעניק לכם שירותי ראיית חשבון אלה שישחררו אתכם מהמטלות של ניהול ניירת זו. שמואל ברודצקי רואה חשבון הוא האיש שניסיונו בראיית חשבון וניהול העניינים הפיננסיים של עסקי עצמאים רבים בנה את שמו כאיש המקצוע שרבים סומכים עליו. שירותיו כוללים ליווי העסק מהיום הראשון ועד הגשת כל הדוחות החיוניים לרשויות המדינה.

משרדי רואי חשבון בחיפה מנהלים את ספרי החשבונות שלכם

השירותים הרבים והמגוונים שתקבלו ממשרד רואי החשבון שתבחרו בו יהיו בדיוק מה שנדרש כדי לנהל את העסק כחוק. תוכלו לקבל את מגוון שירותי משרד רואי החשבון בחיפה שיקלו עליכם מאוד:

  • ניהול מעקב אחר התקבולים וההוצאות – הבסיס לכל דוח הכנסות והוצאות שאתם מגישים לרשויות המס הוא הניירת שאתם אוספים במהלך השנה. מדובר בקבלות ובחשבונות ועוד רישומים וניירת שמוכיחים לרשות המס לאן הלך כל שקל שהתקבל אצלכם ומאיזה מקור.
  • ליווי העסק מפתיחת תיק העצמאי – אם אתם רוצים לוודא שכל הרישום שלכם נעשה כהלכה ברשויות ולקבל ייצוג לאורך כל השנה בכל עניין פיננסי או בירוקרטי, משרדי רואי חשבון בחיפה ישמחו ללוות אתכם ולייעץ לכם כיצד לנהוג. תמיד טוב לדעת שיש מי שעושה זאת אתכם ולא משאיר אתכם לבד להתמודד עם ספרי החשבונות.
  • הדרכה בניהול חשבונות – אתם זקוקים להדרכה בכל הניירת שאתם אמורים לאסוף וכל מסמך שנחוץ לכם לצורך ניהול החשבונות היעיל שלכם, ואת זה עושה רואה החשבון שלכם שמוסמך על ידכם לנהל זאת.
  • ניהול משא ומתן עם הרשויות – כשאיש מקצוע מנהל את כל המגעים שלכם בנוגע להגשת דוחות והליכים בירוקרטיים אתם יכולים להיות בטוחים שזה נעשה נכון ובזמן, במיוחד על ידי שמואל ברודצקי רואה חשבון.

כל ניהול פיננסי דורש מומחיות

ייעוץ מס וראיית חשבון הם התחומים שבהם כל בעל עסק זקוק לאנשי מקצוע שילוו אוו ואת העסק שלו. דיווח כחוק לרשויות חייב להיות מדויק, וכאשר עושה זאת רואה חשבון מוסמך שמכיר את העסק שלכם זה פועל לטובתכם.

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...