רואה חשבון תל אביב שמואל ברודצקי

רואה חשבון תל אביב שמואל ברודצקי

לצורך ניהול עסק עליכם להיעזר באנשי מקצוע שעושים את כל המטלות שאינכם יכולים לעשות משום שאתם מנהלים עסק מקצועי. רואה חשבון תל אביב הוא בדיוק איש המקצוע שיכול לתת לכם את השירותים שאינכם יכולים למלא בעצמכם. משרד שמואל ברודצקי רואה חשבון הוא משרד מנוסה שמעניק שירותים לעצמאים הזקוקים לניהול חשבונות ולליווי רואה חשבון כל השנה בשלבים שונים של עבודת העסק. תוכלו להסיר דאגה מלבכם בשל השירותים הטובים שהמשרד מעניק כדי לשמור על ניהול ספרי חשבונות תקין של הלקוחות.

לאילו שירותי רואה חשבון תל אביב תזדקקו בכל עסק עצמאי?

  • חשבות שכר – אם אתם מעסיקים עובדים ואתם משלמים להם משכורות רואה חשבון תל אביב ינהל את חשבות השכר שלכם ויטפל בכל הקשור לתשלומים ודיווחים אלה למס הכנסה.
  • רישום תקבולים והוצאות בספרי החשבונות – המעקב החיוני אחר ניהול ספרי החשבונות כולל גם רישום של הוצאות ותקבולים כדי לקצר את עבודת הריכוז של פרטים אלה לקראת הדיווח השנתי שלכם. קבלות וחשבוניות, רישומי הוצאות בכרטיסי אשראי ותנועות כספים, כל אלה קשורים להנהלת החשבונות שלכם שמישהו חייב לערוך.
  • ליווי העסק וניהול משא ומתן עם הרשויות – בכל שאלה שיש לכם, בכל התבלטות ובכל פעם שאין לכם מושג מה לעשות ואיך לעשות זאת נכון, רואה החשבון שלכם בתל אביב יידע כיצד לתת לכם מענה מדויק על כל שאלה. כמו כן, לא תצטרכו לנהל את המשא ומתן שלכם עם הרשויות בכל הליך בירוקרטי ולא תצטרכו לעבור אותו לבד.
  • בקרה ופיקוח – בקרת החשבונות השוטפת בכל שנה חיונית במיוחד לחברה בע”מ, ודרושה אם אתם רוצים למכור את החברה או לערוך שינויים כלשהם בבעלות עליה.
  • הדרכה וייעוץ – כדי להבין איך לעשות את העבודה נכון וכדי לאסוף את הניירת שנחוצה לכם יש לקבל הדרכה מאיש מקצוע כמו שמואל ברודצקי רואה חשבון.

חשיבות עבודת רואה החשבון

כשיש לכם עסק לנהל וברור לכם שאת מרב המאמצים והטרחה אתם רוצים להשקיע בפיתוחו ובלקוחות, את המטלות שאינכם מיומנים בהם תשאירו בוודאי לאנשי מקצוע כמו רואה חשבון מנוסה שמתמחה בעסקים כמו שלכם. מומלץ מאוד לבחור נכון כדי לנהל חשבונות כחוק.

Очень плохоПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично
Loading...